Гречана дієта

На сьогоднішній день однією з найбільш популярних монодієт є гречана дієта. Як ви вже напевно здогадалися основу її раціону становить саме гречка (дивитися калорійність гречки).

Умови: Особливість даної дієти полягає в тому, що ви не обмежуєтеся в кількості гречки, яке ви можете з'їдати протягом дня, головна умова — останній прийом їжі має бути не пізніше ніж за 4 години до сну. Також варто відзначити, що гречана дієта передбачає вживати не просто варену гречку, а приготовану певним чином. Її не треба варити, просто берете то кількість гречки, яке ви плануєте з'їсти за день, заливаєте їх окропом і залишаєте на ніч до ранку. На ранок гречка вбере в себе воду, розбухне, розм'якне і буде готова до вживання. Солити, додавати цукор або якісь спеції не допускається.

Що стосується інших продуктів, можна вживати знежирений кефір, додаючи його в гречку або випиваючи окремо. Але є обмеження щодо кефіру, гречана дієта допускає використання не більше 1 літра кефіру в день. Воду можна пити в будь-яких кількостях. Також можна використовувати трохи сухофруктів або фруктів (наприклад, 1-2 яблука, бажано кислих сортів).

Тривалість: Гречана дієта повинна продовжаться 1 тиждень (7 днів). Також необхідно робити перерву не менше 1 місяця між дієтами. Ви, звичайно, в різних джерелах можете знайти інформацію про те, що гречана дієта може тривати від 10 днів до 2-х тижнів. Але до такої інформації треба підходити досить обережно, так як будь-яка монодієта сильно обмежує нас у розмаїтті споживаних продуктів, що призводить до дефіциту різних життєво важливих для нашого організму речовин і елементів, а це в свою чергу позначиться на вашому здоров'ї.

Результат: А тепер найцікавіше. Гречана дієта, в залежності від того, на скільки серйозно ви поставитеся до неї, може допомогти вам ефективно схуднути на 3-7 кг за 1 тиждень (7 днів). Крім цього гречана дієта позбавляє організм від шлаків і сприяє загальному очищенню організму. Варто відзначити, що якщо ви спокійно переносите монотонні раціони харчування протягом довгого часу, то ця дієта пройде досить легко і не доставить вам багато дискомфорту.

Читай також: