Кавунова дієта

Кавунова дієта — це чергова монодієта, основою раціону якої є кавун.

Умови: Кавунова дієта полягає в тому, що ви будете їсти одні кавуни. Кожен день вам необхідно буде з'їдати 1 кг м'якоті кавуна на кожні 10 кг маси свого тіла. Тобто якщо ви важите 80 кг, то вам потрібно буде в день з'їдати 8 кг кавунової м'якоті, якщо ви важите 60 кг — тоді 6 кг і т. д. При цьому весь денний обсяг кавуна потрібно розділити на 5-6 прийомів. Якщо вам при цьому буде важко впоратися з почуттям голоду, тоді можна кожен раз, коли їсти кавун, з'їдати ще 1-2 шматочка чорного хліба.

Тривалість: Якщо крім кавуна ви є нічого не плануєте, тоді кавунова дієта триватиме 5 днів, а якщо ви будете використовувати ще і чорних хліб, тоді дієту можна продовжити до 10 днів. Якщо в перші 2-3 дні вас нічого не стало турбувати (метеоризм, біль, важкість у животі або ще якісь неприємні відчуття), то скоріше за все вся кавунова дієта пройде добре і без шкоди для здоров'я. Справа в тому, що не кожен організм може витримувати такий монотонний раціон харчування. Тому стежте за своїм станом і самопочуттям.

Після того, як дієта закінчиться, потрібно закріпити результат, а для цього необхідно ще 10 днів побути на кавуновому харчуванні.

Кавунове харчування:

  • Сніданок і обід: овочеві салати (без жирових заправок), різні каші на воді (не солодкі, краще всього вівсянка), нежирне м'ясо (птиця, риба), також можна трохи сиру.
  • Вечеря: м'якуш кавуна — 1 кг на кожні 30 кг маси вашого тіла.

Протипоказання: кавунова дієта протипоказана при захворюванні підшлункової залози, пієлонефриті, цукровому діабеті, вроджених аномалії сечостатевої системи, аденомі передміхурової залози, при післяопераційних спаєчних процесах. Також не рекомендується людям, які мають схильність до діареї.

Крім того, що кавунова дієта дозволяє ефективно схуднути, вона сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів (в першу чергу нирок), так як кавун — це відмінний сечогінний засіб. Всім відомо, що лікарі часто радять їсти кавуни тим, у кого є камені в нирках. Після кавунової дієти і наступного за нею кавунового харчування, крім схуднення ви відчуєте легкість у всьому тілі.

Читай також: