Молочна дієта

Молочна дієта одна з найважчих монодієт, так як ви нічого не будете їсти — тільки пити молоко (дивитися калорійність молока).

Умови: молочна дієта передбачає, що протягом дня ви повинні випивати тільки 1 літр молока. Ви ділите 1 літр молока таким чином, щоб протягом дня через кожні 3-4 години випивати 1 склянку. Ну наприклад якщо в добі 24 години, з яких 8 (в середньому) відводиться на сон, значить 16 годин ми пильнуємо. Беремо і ділимо 16 годин на той проміжок часу, через який будемо пити молоко. Якщо взяти 4-х годинний інтервал, то отримаємо 4 прийоми. Значить ділимо 1 літр молока на 4 порції і отримаємо 250 р. Значить нам протягом дня потрібно випивати 1 літр молока 250 г через кожні 4 години. Ось і весь ваш раціон! Повинен визнати, що молочна дієта досить важка і навряд чи підійде тим, чия праця важка і вимагає багато енергії.

У різних джерелах ви можете знайти інформацію про те, що молочна дієта триває 5-7 днів і знову повторюється через 2 тижні або 1 місяць.

Результати: Звичайно якщо вам вдасться просидіти тиждень на одному молоці, то ви будете мати ефективне схуднення — скинете від 3 до 7 кг (все індивідуально, в залежності від організму). Але як ви розумієте це дуже великий стрес для організму, який може негативно відбитися на вашому самопочутті і здоров'я в цілому. Тому ми трохи полегшимо дієту і зробимо її безпечною для нашого дорогоцінного здоров'я.

Молочна дієта на 3 дні: Ми будемо продовжувати дієту протягом 3 днів, вживаючи по 1 літру в день, розділивши його на 4 склянки по 250 г випивати 1 склянку через кожні 4 години. Також можна зробити трохи по іншому — кожну тиждень робити розвантажувальний день, вживаючи тільки молоко (1 літр вищеописаним способом).

Читай також: