Шоколадна дієта

Були часи, коли шоколадна дієта була дуже популярною. Від одного її назви вже хочеться швидше спробувати її на ділі!) Відразу можна вирішити, що це просто райська дієта, однак не тут-то було. Насправді шоколадна дієта — це одна з найважчих дієт, яка практично межує з голодуванням. На рахунок голодування — це не перебільшення, так як за умовами цієї дієти протягом дня вам нічого не можна їсти тільки до 80 г шоколаду, розділивши його на 4-5 прийомів. При цьому пити дозволяється тільки через 3 години після шоколаду і тільки несолодкий кави, можна із знежиреним молоком.

Тепер ви самі в повній мірі можете оцінити жорсткість умов, які вимагає шоколадна дієта. Від такого сильного нестачі калорій у вас може початися депресія, запаморочення, можуть відбуватися навіть втрати свідомості! Крихітний обсяг вживаної їжі, та ще й кави на майже порожній голодний шлунок, і так 5-7 днів... загалом, ви розумієте, що після таких випробувань може статися з вашим організмом.

Плюс до того ж шоколадна дієта не виробляє ніяких корисних звичок раціонального харчування. З горем навпіл, дотягнувши до кінця цю дієту, буде дуже складно утриматися від пристрасного бажання відразу наїстися по повній програмі.

На завершення хотілося б сказати, що шоколадна дієта не дивлячись на результати, які вона може дати, не коштує тих жертв. Навіть ті 6 кг, на які ви можете ефективно схуднути не зрівняються з тими випробуваннями, які вам доведеться пережити. Запам'ятайте! — нічого дорожчого за здоров'я НЕМАЄ! Все що можна, на мій погляд, використовувати з ідеї шоколадної дієти — це розвантажувальні дні на основі вище згаданого режиму харчування. Раз в тиждень ви цілий день їсте тільки 80 г шоколаду, розділивши його на 4-5 прийомів і п'єте тільки каву. Такий варіант, на мою думку є найбільш оптимальним.

Читай також: