Вівсяна дієта

Не дивлячись на те, що вівсяна дієта стала популярною зовсім недавно, вже досить багато людей віддали їй перевагу, так як вона досить проста, не особливо морить голодом і головне при цьому дає дуже непогані результати! Вівсяна дієта дозволяє ефективно схуднути за тиждень на 3-5 кг. Але в теж час вівсяна дієта незбалансована і досить жорстка.

Умови: протягом дня, бажано через рівні проміжки часу, необхідно з'їдати від 3 до 4 невеликих порцій вівсяної каші, приготовленої на воді, без солі, цукру і масла. При цьому протягом пів години після їжі нічого не пийте. Іноді вівсяну кашу можна варити на знежиреному молоці. Також можна додавати в кашу трохи меду або дрібно нарізані сухофрукти. Між прийомами їжі (вівсяної каші) можна випивати ще пів-склянки знежиреного кефіру (дивитися калорійність кефіру) або з'їдати трохи свіжих овочів або фруктів.

Ще однією особливістю вівсяної дієти є те, що вона передбачає вживання великої кількості рідини, але не через силу. Рекомендується пити свіжі натуральні соки, зелений чай, негазовану мінеральну воду або просту воду. Якщо ви не можете жити без кави або чорного чаю, то можете не виключати їх, але пити їх без цукру.

Тривалість: Дуже часто можна зустріти інформацію в різних джерелах про те, що вівсяна дієта може тривати майже місяць. Але не варто забувати про той факт, що будь-яка монодієта виснажує організм, так як використовуючи переважно один продукт протягом тривалого часу, ви обмежуєте надходження в організм тих чи інших вітамінів, мінералів, тривала відсутність в організмі яких, може негативно позначитися на вашому здоров'ї. Тому вівсяна дієта повинна тривати 1-2 тижні, не більше! І знову вдаватися до неї не раніше ніж через 6 місяців.

Взагалі, не залежно від того на дієті ви чи ні, вівсяна каша (дивитися калорійність вівсянки) на сніданок це запорука нормального функціонування вашої травної системи, так як вівсяна каша сприяє очищенню кишечника від шлаків і токсинів, які із-за неправильного харчування накопичуються і сприяють набору зайвої ваги і розвитку різних хвороб. А коли травна система очищена і добре працює, тоді і обмін речовин досить швидко відбувається, а повільний обмін речовин, як ви знаєте, це одна з головних причин зайвої ваги.

Читай також: