Яблучна дієта

Яблучна дієта ставитися до монодієти і має безліч різних варіацій. В нашому випадку буде розглянута яблучна дієта на 7 днів.

План яблучної дієти на 7 днів:

  • 1-й день — 1 кг;
  • 2-й день — 1,5 кг;
  • 3-й день — 2 кг;
  • 4-й день — 2,5 кг;
  • 5-й день — 2 кг;
  • 6-й день — 1,5 кг;
  • 7-й день — 1 кг;

Умови: В процесі того як ви будете прибувати на яблучній дієті можна пити настойки з різних трав, також можна пити зелений чай без цукру. Крім яблук допускається якщо ви будете з'їдати трохи чорного хліба — 3-5 шматочки на день (краще сухарі чорного хліба). Варто визнати, що яблучна дієта в представленому варіанті досить сувора і для людини, що вирішила вперше спробувати побути на дієті буде дуже нелегко. Не дивлячись на те, що яблука є дуже цінним поживним продуктом, містять у собі практично усі потрібні людському організму мікроелементи і вітаміни, їсти одні тільки яблука протягом усього тижня, ви практично повністю позбавляєте свій організм припливу енергії (вуглеводи, легкозасвоювані) та будівельних матеріалів (жирних кислот і білків).

Результати: Яблучна дієта на 7 днів дозволяє схуднути на 5-6 кг.

Рекомендації: Ви можете терти яблука на тертку, а можете вживати їх цілими. Також для різноманітності можна розділити денну норму яблук і частина їх запекти в духовці. Слід зазначити, що особливу увагу потрібно приділити вибору яблук для яблучної дієти, так як всі ми різні і кислотність в шлунку у всіх різна. Тим, у кого підвищена кислотність або проблеми зі шлунком (виразкові захворювання) краще вживати солодкі сорти яблук, тому як вживання кислих сортів ще підвищить кислотність, що може призвести до проблем зі шлунком. У кого кислотність шлунка нормальна або знижена можна вживати кислі сорти.

Читай також: